KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143262

nr 1514 3262

Leif Ahrle

(f. 1943), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 130x96 cm

Leif Ahrle, svensk bildkonstnär, glaskonstnär och skådespelare född 1943.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 9 januari 2023
kl 19:51:21

Leif Ahrle

Läs mer om Leif Ahrle